הצוות המקצועי
הפעילות במרכז מושתתת על עבודה בצוותים קבועים קטנים המונים בין 6 ל- 8 אנשי צוות מדיסציפלינות שונות. כל צוות מנוהל בידי ראש צוות.

בתום כל יום טיפולים הצוות מקיים ישיבת צוות שמטרותיה הן חשיבה ודיון על התכנית והתהליך הטיפולי של כל ילד והתקדמותו. ישיבות אלו משמשות גם להדרכה קבוצתית, לתמיכה וללמידה.

בהתאם לצורך, הצוות הטיפולי דואג לקשר ישיר עם הגורמים בקהילה עימם קשורים הילד ומשפחתו, ולעיתים אף מבקר גורמים אלה ומספק הדרכה.

בהתאם לתפיסתנו את המרכז, כ“ארגון לומד”, השואף להתפתחות, לאיכות ולמצוינות מקצועית, מושקעת תמיכה, חשיבה ועשייה רבה בהכשרה ובהתפתחות המקצועית של אנשי צוות המרכז: מתקיימים במרכז ערבי למידה לכל אנשי הצוות במשותף וכן מתקיימים ערבי למידה ספציפיים לכל תחום מקצועי. אנשי הצוות אף מודרכים אינדיבידואלית באופן קבוע, כל שבוע, ע“י מדריך מקצועי בתחומם וע“י מדריך רגשי - שהינו פסיכולוג או עובד סוציאלי. לכל איש צוות תקציב שנתי אישי לצורך השתתפות בכנסים מקצועיים. כמו-כן, ניתנות מלגות השתתפות לתכניות אקדמיות ולתארים מתקדמים.

לעובדים החדשים הנקלטים לעבודה במרכז נערכת בכל תחילת שנת עבודה סדרת סדנאות הכשרה ראשוניות המתייחסות לאבחון ולטיפול בילדים בגיל הרך עם הפרעה התפתחותית בספקטרום האוטיזם ברוח מודל העבודה של מרכז מילמן.


הצוות הטיפולי של המרכז כולל:

רופאות התפתחותיות

פסיכולוגים התפתחותיים/קליניים/שיקומיים

עובדים סוציאליים

קלינאי תקשורת

מרפאים בעיסוק

מטפלים באומנות

מטפלים במוסיקה

מטפלים בתנועה

מטפלים בדרמה

מטפלים בעזרת בעלי-חיים

מורים לחינוך מיוחד


בעלי תפקידים במרכז

גב’ חגית וידר- M.S.W
- מנהלת המרכז

דר’ מיכל אופיר-כהן .M.D
- רופאה התפתחותית, עומדת בראש יחידת האבחון וההערכה

מר יניב אדלשטיין-דולב .M.A
- פסיכולוג קליני, ראש תחום פסיכולוגים ועובדים סוציאלים

גב’ ענת אופנהיים .M.S.C
- מרפאה בעיסוק, ראש תחום ריפוי בעסוק

גב’ מריסה הרטסטון .M.A
- קלינאית תקשורת, ראש תחום קלינאות תקשורת

גב’ שרון הרצוג .M.A
- תראפיסטית באמנות, ראש תחום תראפיה ביצירה והבעה

גב’ שרה פישל .B.A
- ראש תחום טיפול באמצעות בעלי חיים

גב’ דיאנה לורמן B.E.D
- ראש תחום הוראה טיפולית

גב’ מיכל שניר .M.A
- פסיכולוגית התפתחותית, פסיכולוגית ראשית של יחידת האבחון וההערכה

גב’ נעמה בן-משה B.S.W
- עו“ס, מרכזת השלוחה בכרמיאל

גב’ דליה גונן M.S.C
- מרפאה בעיסוק בכירה, מרכזת תכנית אחה“צ, מנהלת מעון יום שיקומי

גב’ אורנה מיק .M.A
- קלינאית תקשורת בכירה , מרכזת תכנית הבוקר

גב’ אדלמן אריאלה .M.A
- פסיכולוגית, אחראית לקבלת ילדים חדשים

גב’ טלי אבל .M.A
- תראפיסטית בדרמה, מרכזת הקשר עם מערכת החינוך

גב’ אתי ויסמן B.S.C
- מרפאה בעיסוק בכירה, מרכזת תכניות בית - המשך טיפול, מ.מ אחראית על קבלת ילדים חדשים

דר’ מוטי ג’יני, .P.h.D
- פסיכולוג התפתחותי , מרכז תכנית הפרקטיקום בפסיכולוגיה התפתחותית

במרכז מכהנים 23 ראשי צוותים


יועצים ומדריכים בכירים במרכז

דר’ מולי שניצר .M.D
- רופאה התפתחותית, יועצת בכירה

גב’ דייזי ינקו .M.A
- קלינאית תקשורת, יועצת בכירה